עיצוב בית הוליסטי - אריק ומרינה

אריק ומרינה, זוג מקסים וצעיר עם שני ילדים קטנים חיפשו מישהי שתיקח אותם יד ביד, תבין מה הם אוהבים ותעזור להם ליצור בית שירגיש מחובר אליהם עם אנרגיה טובה נינוחות ועיצוב שיכניס חמימות לבית. למשפחה היה חשוב שאהיה קשובה לצרכים שלהם ולתקציב שבחרו להשקיע. עשינו סדר עדיפויות והבנו, שיש חדרים שחשוב להם לעצב מההתחלה ובשאר חללי הבית להכניס טאצ' של אהבה ואנרגיה טובה. החיבור ביננו היה מיידי ומרינה התחברה ישר לקונספט שמה שחשוב להכניס לבית זו אווירה נעימה, אנרגיה טובה ואת זה אפשר לעשות בפשטות. נפגשנו לפגישות ייעוץ בבית החדש שלהם ועברנו חדר, חדר לדיוק הצרכים שמתאימים להם ברמת הארגון ועיצוב החלל. כל חדר קיבל את העיצוב שהתאים לו מבחיהת תאורה, צבעים, ריהוט ואקססוריז. תוך מתן תשומת לב לאנרגיה שבחרנו ליצור בחדר. הסרנו חששות ויצאנו לדרך, מרינה ואריק היו שותפים מלאים לתהליך הקניות וההקמה, מה שאיפשר לסיים את עיצוב החלל תוך 2 מפגשים.

בסלון ובפינת האוכל בחרנו לתת נגיעות של שילובים עם אלמנטים של עץ, קש, פרחים צבעוניות וכל מה שמשמח את מרינה (אריק כמובן אישר), הוספנו בפינה ערסל מקרמה ושטיח קש בשילוב עם שטיח בגווני טבע בסלון. פלטת הצבעים של ירוק, חום, כתום יצרה קרקוע וחיברה את כל האלמנטים יחד. 

סלון אחרי עיצוב מחדש

ובחדר השינה של הילדים היה להם חשוב להכניס אנרגיה טובה וששני הילדים ישארו יחד באותו  החדר. יצרנו אזור של שינה ופינת הירגעות שבה אפשר לשבת ולקרוא ספרים. כדי ליצור אנרגיה של רכות בחדר, הם בחרו בצבעים פסטלים בגווני טבע - ירוק, צהוב ונגיעות של שחור עם שילובים שיתאימו לשני הילדים. בחרנו גם תמונות ששיקפו כל אחד מהילדים והתוצאה, חדר מתוק עם ניקיון אנרגטי.
 

 

בחדר המשחקים עשינו פרוייקט של ארגון מחדש ועיצוב לפי תחומים כך שלכל דבר יהיה את המקום שלו: פינת יצירה, פינת קריאה, ופינת משחקים שילבנו בחרנו צבעים שמחים כי אין כמו לעשות פאן בחדר משחקים.


  בחדר השינה של מרינה ואריק הכנסנו צבע פודרה-חום לחלל וצבענו את הקיר ליצירת מראה חם ומקרב, הוספנו אקססוריז מקש ועץ ליצור תחושה של נינוחות לשינה טובה ווילונות בגוון חום אדמה ליצירת קרקוע.


חדר שינה הורים לפני


זה היה פרוייקט קסום, שחיבר ביננו גם כאנשים והכי חשוב שאריק ומרינה קיבלו
.בית שמדוייק לצרכי המשפחה, בית הוליסטי

באהבה,
אביביה.בית הוליסטי