הלבשת הבית עופר וליאת

ליאת ועופר זוג מקסים+4 ילדים פנו אלי בבקשה לעשות פרוייקט ארגון של כל הבית מחדש שכלל בתוכו גם פרוייקט של הלבשת חלל לפי בחירה. הלקוחה חיפשה מישהי שתהיה קשובה לצרכי המשפחה, לאנרגיה שחשוב לה ליצור בבית ולעבוד במסגרת התקציב שמתאים להם. היה לה חשוב שהבית יתאים לצרכי המשפחה שהשתנו עם השנים, לעשות רענון ולהכניס פריטים שיאפשרו לה להתחבר לבית שלה. ליאת בחרה להכניס טאצ' של אהבה וחמימות לחדר השינה, לרענן את הסלון באנרגיה צבעונית וליצור בכניסה לבית שבו חלל גדול, מרחב מקבל שיאפשר לה לחזור ולארח בבית.

חלל הכניסה לבית עיצוב מחדש

לפני - חלל הכניסה לבית
 
נפגשתי עם בני הזוג לפגישת יעוץ ממוקדת של כמה שעות. בחרנו מסגרת תקציב והבנו מה הערכים שחשוב להם לייצר בבית. 

עברנו על חפצים עם משמעות שהעלו גם זכרונות  מהשנים
האחרונות והחלטנו לשמור על חלק מהחפצים, ולחדש פריטי ריהוט קיימים.

בתמונה אפשר לראות שידה ישנו שחידשנו ופריטים בעלי משמעות שהשתמשנו בהם לעיצוב פינת עבודה.

התאמנו את הסגנון העיצובי לחומרים שליאת התחברה אליהם כמו עץ, בחרנו שילובי צבעים חמים של צהוב, טורקיז, ורוד שישתלבו בסלון, פ.אוכל וכניסה לבית ושילבנו חפצים שהיו בעלי משמעות לליאת.

 
עשינו גם התאמה של תכנון פונקציונלי לחדר לכל ילד שכלל ארגון לפי תחומים ושינוי מיקומים ולאחר מכן, פרוייקט של הלבשת חלל הכניסה לבית, סלון
וחדר השינה.
תהליך הליווי כלל שיחות און ליין ופגישות בהן הסרנו חששות מכמות הדברים שהיה לטפל בהם בבית ודייקנו כל הזמן מה הכי נכון לשים בחלל בשביל ליצור הרגשה טובה, פתוחה וזורמת בבית.

בתמונה חדר השינה שבו שילבנו תמונות וזכרונות מטיולים, מיסגרנו אותם והוספנו אקססוריז לשידות ושטיח בוהו שישתלב עם האופי העיצובי של החלל.

ליאת הייתה שותפה פעילה לאורך כל התהליך בקניות ובהקמה, וגם הילדים שלה עזרו לנו  לעצב את חלל הכניסה מה שחיבר את כולם לבית ונתן להם תחושת ביטחון ושמחה.
התהליך היה מרגש, מחבר ובעיקר דייק את צרכי המשפחה ואת האנרגיה של התחדשות
וחיבור לבית.
וכמו שליאת אמרה: איזה כיף שעכשיו אני סוף, סוף
יכולה לארח בבית שלי!

באהבה, 
אביביה. בית הוליסטי